SON DAKİKA

Son Dakika Haber Anladık
Son Dakika Haberleri

Sözlü Mülakat Notlarında Güncelleme Yapıldı

Sözlü Mülakat Notlarında Güncelleme Yapıldı
Bu haber 05 Ekim 2016 - 19:36 'de eklendi ve 3.667 kez görüntülendi.

 Sözleşmeli Öğretmen alımı için ypılan sözlü mülakatlar sona ermiş ve adaylar tercih işlemlerine başlamışlardı. Sözlü mülakata gitmeye hak kazanıp tercih yapma hakkı olmayan adaylar itiraz kurullarına dilekçleri ile başvuruda bulunmuşlardı. Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü yapılan sözlü sınav itirazlarında hesaplama hatası yok diye duyuru yaparken Ankara il milli eğitim müdürlüğünden değişiklik yapıldı açıklaması geldi.

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü sözlü mülakatlara yapılan itirazların komisyon tarafındn değerlendirildiğini ve hata tespit edilen adayların puanların güncellenerek ölçme değerlendirme ve sınav hizmetleri genel müdürlüğüne bildirildiğini belirtti. Ankara’da sözlü mülakata giren adaylar sınav puanlarını tekrar kontrol etmeli ve olası bir değişiklik varsa tercih işlemlerinden önce işlem yapmalıdır.

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama aşağıdadır;

Sözleşmeli Öğretmen Mülakatlarına Yapılan İtirazlar ilgili komisyonlarca maddi hata olup olmadığı konusunda incelenerek sonuçlandırılmıştır. Maddi hata tespit edilen Sözleşmeli Öğretmen adaylarının not düzeltme işlemleri Bakanlığımız Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce yapılmış olup sonuçlar adayların notlarına yansıtılmıştır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA