SON DAKİKA

Son Dakika Haber Anladık
Son Dakika Haberleri

2016 Kurban Bayramında Hava Nasıl Olacak?

2016 Kurban Bayramında Hava Nasıl Olacak?
Bu haber 04 Eylül 2016 - 11:56 'de eklendi ve 658 kez görüntülendi.

2016 Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla herkes Bayramda havaların nasıl olacağını merak etmeye başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğünün İnternet istesinden aldığımız bilgilere göre uzun vadeli tahminlerde 12 Eylül 2016 tarihi ile 18 eylül 2016 tarihleri arasında sıcaklık ve yağış mevsim normallerinde seyredecek.

Bayramda Meteoroloji Genel Müdürlüğünün yayınlamış olduğu tahmin haritasına göre Batı Karadeniz, Marmara ve Ege Bölgesinin iç kesimlerinde sağanak yağış beklenmektedir. Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu Bölgesi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Akdeniz Bölgesii İç Anadolu Bölgesi ise parçalı buutlu olması beklenmektedir.

2016 Kurban Bayramı Hava Durumu tahminleri Kurban Bayramının ilk günü olan 12 Eylül 2016  tarihi yaklaştıkça Meteoroloji Genel Müdürlüğünün hava tahminlerinin tutma olasaılığı daha da artacaktır.

Anladık.com olarak belirli zamanlarda Meteoroloji Genel Müdürlüğünün İnternet Sitesini takip ederek Kurban Bayramında hava nasıl olacak sorusunun yanıtını sizlere en doğru şekilde aktaracağız.

Meteroloji Genel Müdürlüğünün İnternet Sitesinde ki açıklamaya göre Tahmin tutarlılığı 1, 2 ve 3. Günler için %80-90, 4 ve 5. günler için %65-80 civarındadır. 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA