SON DAKİKA

Son Dakika Haber Anladık
Son Dakika Haberleri

Başbakandan FETÖ Uyarısı

Başbakandan FETÖ Uyarısı
Bu haber 05 Ekim 2016 - 22:41 'de eklendi ve 446 kez görüntülendi.

Hiçbir AK Partilinin, Türk milletine gözünü kulağını kapatamayacağını söyleyen Binali Yıldırım, Başbakan olarak üstlerine düşen yegane görevin çalışmak olduğunu ifade etti.

Türkiye’nin 15 Temmuz darbe girişiminin ardından büyük sorunlar ve badireler atlattığını dile getiren Binali Yıldırım, sorunları hep birlikte çözebileceğimizi Türk tarihinin başlangıcından bu yana bir kez daha görmüş olduk. Bizler öncelik ile “millet” diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kurmuş olduğu bir partinin üyeleriyiz. Terör örgütlerini destekleyen insanlarla bağ kurmanın hiçbir anlamı yok, özellikle bu tür insanların hangi emeller ile buralara geldiğini biliyoruz. Kimsenin milletimize iftira atmaya ve kötülük yapmaya hakkı bile yoktur. Hiç kimse Fetullah Terör Örgütünün oyunlarına gelmesin, özellikle milletimize bu hususta güveniyorum. Bildiğiniz, tanıdığınız vatan hainlerini lütfen devletin kurumlarına bildirin. Fetullah Gülen ve terör örgütü her türlü fitne ve fesatı Türk milletinin içine sokmak için elinden geleni ardına koymuyor. Fetullah Gülen’in kendi adamlarını devlet kademelerine yerleştirmek için her türlü hile ve hurdaya başvurduğunu çok iyi biliyoruz. 15 Temmuzun ardından halen daha bu vatan hainlerinin peşinden koşanların, kendi elleriyle vatanı sattıklarını bilmelidir.

Adalet ve Kalkınma Partisinin üzerine atılan kötü iddiaların hiçbir temeli yoktur. Özellikle bu iddialar genel merkezimizde detayı detayına inceleniyor. Bu işte asıl önemli olan şey mücadelemizin samimiyeti ve istikrarıdır. Sürekli olarak söylediğimiz gibi, bu tür asılsız iddiaların doğruluğunu incelemek üzere hiçbir sıkıntı çekmiyoruz. Aynı şekilde PKK terör örgütü ile yapılan mücadelede de benzer sıkıntılar baş gösterebiliyor. Bu tür konularda tavrımız kesin bir şekilde bellidir. Suçlu olan her kimse cezasını çekecek ve adaletten kaçamayacaktır. Adaleti savunmamızdaki kararlılığımız asla körelmeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti, terör illetinden kurtulana dek mücadelemiz net bir şekilde devam edecektir. 15 Temmuzda milletimiz ve devletimiz gerekenleri yaptı, bundan sonrada gerekeni yapacaktır. Öncelikle Fetullah terör örgütünü bir kenara bırakalım, Türkiye Cumhuriyetinin terörünü besleyen asıl nehirler Suriye ve Irak üzerinde bulunmaktadır. Türk Silahlı Kuvvetleri terör için her türlü önlemi almaktadır. 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA