SON DAKİKA

Son Dakika Haber Anladık
Son Dakika Haberleri

Bayramda Ücretsiz Köprü ve Otoyol Uygulaması 10 Eylül’de Başladı

Bayramda Ücretsiz Köprü ve Otoyol Uygulaması 10 Eylül’de Başladı
Bu haber 10 Eylül 2016 - 0:28 'de eklendi ve 513 kez görüntülendi.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, kurban bayramı tatili 9 güne çıkınca vatandaşların otoyollar ve köprülerde ulaşımda tıkanıklık ve sıkışma olmasın diye 10 Eylül itibariyle (bugün) ÜCRETSİZ olduğu uygulama başladı. Bu uygulama iki köprüde geçerli olmayacak.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan 10 Eylül 2016 tatrihinden itibaren (bugün) Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki tüm köprü ve otoyolların bu geceden itibaren ÜCRETSİZ olacak.

Belediyelerde Ücretsiz Taşıma 12 Eylül’de Başlayacak

Belediyeler ile bunların kurdukları birlik, müessesse ve işletmecelerce yürütülen toplu taşıma hizmetleri 12 Eylül Pazartesi gününden başlayarak, 15 Eylül Perşembe günü saat 24.00’e kadar ücretsiz olacak.

İstanbul’da Hangi Köprüler Ücretsiz

Bakanın açıklamasına göre 15 Temmuz Şehitler Köprüsü (Boğaziçi) ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsünde geçişler 19 Eylül 2016 saat 07.00’ye kadar ücretsiz olacak.

26 Ağustos 2016 günü açılışı yapılan 3. köprü Yavuz Sultan Selim Köprüsünde ücretsiz geçiş uygulaması olmayacak.

Osmangazi ve Yavuz Sultan Selim Köprüleri Ücretli Olacak

2016 Ağustos ayında açılan Yavuz Sultan Selim ve Osmangazi Köprülerinde ücretsiz geçiş için bekleyenler hüsrana uğrayacak. Bakan Arslan tarfından yapıalan açıklamaya göre bu köprülerden geçiş ücreti alınacak.
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA