SON DAKİKA

Son Dakika Haber Anladık
Son Dakika Haberleri

Ezanı Yasaklayan İsrail’e Darbe

Ezanı Yasaklayan İsrail’e Darbe
Bu haber 22 Kasım 2016 - 7:58 'de eklendi ve 625 kez görüntülendi.

İsrail’de gürültü kirliliği gerekçesi ile ezan okunmasının yasaklanması konusunda yasa tasarısının sonucu belli olmuştu ve komisyon tarafından onaylanan yasa İsrail Meclisine sevk edilmişti. Böyle bir gelişmenin ardından Aslan Neferler Tim olaya el attı. İsrail’in istihbarat servisi olan Mossad’ın resmi internet sitesi olan www.mossad.gov.il sitesini çökeltti.

 

Türk hacker gurubu olan Aslan Neferler Tim, İsrail’in gürültü kirliliği gerekçesi ile ezanların okunmasına karşı çıkmasına sessiz kalarak onaylanmasına tepkisini Mossad’ın resmi sitesini çökelterek cevap verdi.

Mossad’ın resmi sitesinin çökeltilmesi ardından ise sitenin erişime kapalı olan görselini paylaşan Aslan Neferler Tim açıklama yaptı. Açıklamasında durumun sebep ve sonucunu açık açık bildirdiler. İsrail’in ezanı yasaklama kararı almasından sonra İsrail istihbarat teşkilatına siber saldırının düzenlenmiş olduğunu bildiren yazıyı yayınladılar. Aslan Neferler Tim olarak hak edenin hakkını vereceklerini bildirerek Mossad’ın internet sitesinin kendi saldırıları ile çökmüş olduğunu hatırlattı. Ardından ise yakında İsrail’in internet alt yapısını cehenneme çevireceklerini de bildirerek uyarıda bulundular.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA