SON DAKİKA

Son Dakika Haber Anladık
Son Dakika Haberleri

Müge Anlı'dan Yasa Tasarısına Tepki

Müge Anlı'dan Yasa Tasarısına Tepki
Bu haber 19 Kasım 2016 - 17:29 'de eklendi ve 708 kez görüntülendi.

Müge Anlı izleyicilerinin yeni tecavüz yasası tasarısı hakkındaki yönelttiği soruda, Müge Anlı’nın bu konu hakkındaki düşüncesini merak ediyordu.

Müge Anlı ise kendi fikirlerini şu şekilde dile getirdi. Kadına şiddet ile ilgili konuşulan bir komisyonu hatırlatarak ben de orada vardım ve şöyle orada dile getirmiştim. Tam ben ne istediysem tam tersini içeren bir yasa teklifidir bu şeklinde konuşarak, demek ki ben hiç anlatamamışım sözlerini ekledi.

Müge Anlı’dan Kabul Etmem Mümkün Değil Açıklaması

Yargılama sürecinde olan tecavüz olayları bazen usulen veya gerçekten evlendiriliyorlar. Bahsedilen yasa teklifi de diyor ki kardeşim onları kaçıran kişiler ile evlenirlerse ceza almayacaklar. Böyle bir düşünceyi şahsi olarak kabul etmesinin ve desteklemesinin mümkün olmayacağını söyleyen Müge Anlı, sonucunda olabilecekleri şu şekilde açıkladı. Bu fikir sonucunda demek oluyor ki küçük yaştaki çocuklar kaçırılarak sonra da nikah kıyılarak ceza almamaları sağlanmış olur. Böyle bir durumun hiçbir annenin ve babanın desteklemeyeceğini ve kabul etmeyeceğini düşündüğünü bildirdi.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA