SON DAKİKA

Son Dakika Haber Anladık
Son Dakika Haberleri

Cesur ve Güzel 3. Bölüm 3.Fragmanı da Yayınlandı

Cesur ve Güzel 3. Bölüm 3.Fragmanı da Yayınlandı
Bu haber 22 Kasım 2016 - 0:49 'de eklendi ve 3.620 kez görüntülendi.

Cesur ve Güzel 2. Bölüm yayının hemen ardından ilk fragmanını yayınlamıştı. Ardından 2 tane daha fragman yayınlayarak toplamda 3 tane fragmanını izleyicilerinle paylaştı.

Cesur ve Güzel dizisi 3. Bölümünde de oldukça heyecanlı sahneler ile izleyicilerinin karşısında olacak.

Sühan, Cesur’un peşinde. İstanbul’da evinin olmadığını söyleyen Cesur’u İstanbul’daki evinde ve bir de ona baba diyen bir çocuk ve kadın ile birlikte buluyor. Ancak Cesur oldukça rahat bir tavır sergiliyor. Madem beni takip ettin öğren bakalım ne öğrenmek istiyorsun diyerek kartlarını açık oynadığını gösteriyor. Acaba bu takip işi de Cesur’un planlarından biri mi?

Hamilelik yalanını uyduran gelinleri Cahide sonunda doktora hamile olmadığını itiraf etmek zorunda kalıyor. Acaba bu sır doktorda saklı kalabilecek mi? Yoksa ailesi ile bu haberi paylaşacak mı?

Tüm bu gelişmeler Cesur ve Güzel ilk fragmanı içerisinde yer alıyordu.Buradaki linkten videoya ulaşabilirsiniz.

Hemen arkasından gelen 3. Bölümün 2. fragmanında Sühan ile Cesur oldukça romantik sahneler ile karşımıza çıktı. Yağmur altında aynı şemsiye altında şiirler eşliğinde ve omuz omuza iken Sühan’ın yüzünde güller açıyor. Cesur şiirin karşısında şair olduğunu açıklayarak Sühan’ı elde etmeye çalışırken kaleyi içten fethetmeye çalışıyor. Ancak kalbinde yaşanan kıpırtılar gelecek kin planlarını ve hamlelerini değiştirebilir mi? Çünkü kafası Sühan yüzünden oldukça karışıktır. Belki şuan kendine bile itiraf edemediği bir durum için de olsa da ateş bacayı sarmıştır bile.

Yukarıdaki sahnelerin yaşandığı Cesur ve Güzel 3. Bölüm 2. fragmanını videodan izlemek için buradaki linki takip edebilirsiniz.

Evet, Cesur ve Güzel’in 3. fragmanı da geldi. Şirin yine Sühan’a Cesur hakkında güzel sözler vererek içinde yanan aşkı çıkarmak istiyor. Cesur’un onu çözdüğünü ve bu sebepten dolayı savaşmaktan vazgeçip Sühan’ın peşinden koştuğunu söylüyor. Ama hala daha Sühan bu olaylara şüpheli yaklaşmaktadır. Cesur her ne kadar Sühan’ın aklını başından almadığını sadece hedefe kitlendiğini söylese de ileri de gerçek bir aşkın içerisinde zaten olduğunu anlayacak gibi görünüyor.

Sühan’ın babası Tahsin’e karşı hala herkes büyük bir nefret duymaktadır. Sühan’da bunun hesabını ve neden herkesin babasından nefret ettiğini sorarak cevabını bulmaya çalışıyor. Fragmanın finalinde ise yine Sühan Cesur’u gizli işler yaparken ve planların tam da içerisinde iken yakalıyor.

Cesur ve Güzel 3. Bölüm 3. Fragman buradaki link ile izlemeniz mümkün.

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA