SON DAKİKA

Son Dakika Haber Anladık
Son Dakika Haberleri

Nazan Öncel’den Yeni Yasaya Tepki

Nazan Öncel’den Yeni Yasaya Tepki
Bu haber 21 Kasım 2016 - 19:18 'de eklendi ve 3.607 kez görüntülendi.

Nazan Öncel, Antalya Muratpaşa ilçesinde sahneye siyah duvağı ile geldi. Yüzünü siyah duvakla örttü ve cinsel istismara aynı zamanda da pedofiliye dikkat çekti.

Antalya’daki konserinde yüzündeki siyah duvak ile cinsel istismar, çocuklara yönelik pedolifiye olan hassasiyetini gösterdi.

Konser sırasında Nazan Öncel’in yaptığı konuşma ise düşündürücüydü. Öncel, “Çocuk bedeninin istismarının meşrulaştırılması yerine yeni yasal düzenlemelerin çocukları korumak için yapılacağına inanıyorum. Söylemek istemezdim ama pedofilinin ne anlama geldiğini en iyi ben bilirim.” dedi.

Pedofilinin ne anlama geldiğini en iyi bilirim derken bu konu hakkındaki yaralarını ve hassasiyetini de vurgulamış oldu.

Nazan Öncel sahneye kendisini seyretmek için saatler öncesinden gelen hayranlarına şarkılarını seslendirdi. Sahne kıyafetini siyah tercih etmişti ve siyah duvağı da kostümüne dahil etmişti. Sahneye çıktığında ilk seslendirdiği şarkı ise ‘Demirden leblebi’ oldu. Şarkının sözleri ile de hayranlarının dikkatlerini cinsel istismara çekti.

Şarkı aralarında da yasa tasarısına atıfta bulunarak, “Çocuk bedeninin istismarının meşrulaştırılması yerine yeni yasal düzenlemelerin çocukları korumak için yapılacağına inanıyorum. Beklentimiz bu yöndedir. Vicdanlarımızın altında kalmayalım. Söylemek istemezdim ama pedofilinin ne anlama geldiğini en iyi ben bilirim.” dedi. Konuşmasına destek veren hayranları ise ‘Bravo’ sloganı eşliğinde, ünlü sanatçıyı alkışladı.

 

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA