SON DAKİKA

Son Dakika Haber Anladık
Son Dakika Haberleri

Yıldız Tilbe Umre ‘de

Yıldız Tilbe Umre ‘de
Bu haber 21 Kasım 2016 - 18:57 'de eklendi ve 3.760 kez görüntülendi.

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen sanatçı Yıldız Tilbe’nin Umre ’de olduğu öğrenildi. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarda dünyanın en güzel ve en özel şehrinde olduğunu bildirdi. Mekke’de olduğunu bildirerek Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah dedi.

Havaların orada 33 derece olduğunu ve zorlandığını söyleyerek, buralara gençken gelmek gerek benim yaşlarda geç kaldığını anlıyor insan diyerek keşke daha önce gelseydim sözleriyle duygularını ifade etti.

Mekke’de dünyanın her yerinden her renkten ve her boydan hatta her dilden insanın olduğunu açıklayarak hepsinin amacının ve dileğinin aynı olduğunu vurguladı.

Şarkı sözü yazarlığında oldukça iyi olan ünlü sanatçı Yıldız Tilbe Umre ’de yaptığı açıklamalarda da kendini çok güzel ifade etti. “Görmeyen birine güneşin sarısı, ağacın yeşili, gülün kırmızı, ayın ışığını ne kadar anlatabilirsek ben de o kadar anlatabilirim. Buraları görmelisiniz, anlatılır gibi değil. Yaşamalısınız buraları ki anlamış olunsun inşallah. Allah, isteyen herkese nasip etsin. Kendimi eşsiz hissediyorum hislerimin eşi yok olamaz” sözleriyle, duygularını ifade etti.

Yıldız Tilbe twitter üzerinden yaptığı son açıklamalarında ise aklına gelen ve gelmeyen herkes için dua ettiğini belirterek, Allah’ın herkesin dualarını kabul etsin şeklinde dua da bulundu. Kimin duasının kabul olacağını Allah bilir diyerek emekli olmaya yakın Hacı da olacağım inşallah diyerek mesajını tamamladı.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA