SON DAKİKA

Son Dakika Haber Anladık
Son Dakika Haberleri

4 Eylül Yetenek Sizsiniz Şahin Akkaya Sihirbazlık Gösterisi

4 Eylül Yetenek Sizsiniz Şahin Akkaya Sihirbazlık Gösterisi
Bu haber 04 Eylül 2016 - 23:44 'de eklendi ve 3.802 kez görüntülendi.

Yetenek Sizsiniz Şahin Akkaya Sihirbazık Gösterisi ile seyircilerden 88 puan alarak günün ikincisi oldu ve tur atlamaya hak kazandı. Gösterisine iskambil kağıdı ile başlayan Şahin AKKAYA sakız gösterisiyle şovuna devam etti. Bir kabın içerisine sakız yerleştiren ilizyonist Şahin Akkaya jüri üyelerinde sakız sayısını tahmin etmelerini istesi. Jüri üyelerine kendi düşüncesini okutmayı vaat eden Şahin Akkaya birde video hazırlamıştı. 

749 sakız olduğunu tahmin kağıdına yazan Eser Yenerler 750 olan gerçek sayıya çok yaklaşmıştı. Daha önce hazırlamış olduğu vidonun açılmasını isteyen genç ilizyonist videoda eser yenenlerin 1 farkla tahminde bulunacağını söylüyordu. Gösteriden önce hazırlamış olduğu zarfta gerçek saız sayısının olduğunu söyleyen ilizyonist zarfı açarak içerisindeki kağıtta 750 sayısını tüm seyircilere gösterdi. 

Gösteri burada bitmiyordu diğer jüri üyelerin tahminlerini gösteriye dahil eden Şahin Akkaya Alp Kırşan’ı sahneye davet ederek sakızları aldığı marketin vermiş olduğu fatura barkotunu okuttu. Barkod numarası ile jüri üylerinin tahminlerinin de aynı çıkması ile jüri üyeleri ve seyirciler daha da şaşırdı. 

Bu performansla 88 puan alan Şahin Akkaya tur atlamaya hak kazandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA